Čís. položky 271

Jandová Ludmila (Osík 1938 - 2008)

Genesis, soubor 7 grafických listů, všechny listy signovány tužkou L. Jandová a číslovány 13/15, suchá jehla/papír, 19 x 19 cm, některé listy lehce poškozeny; Konvolut 5 grafických listů; Gloria, signováno tužkou L. Jandová, kolorovaný linoryt/papír, 14 x 5,5 cm, podlepené okraje; Ukřižovaný, signováno tužkou L. Jandová, suchá jehla/papír částečně fixovaný na paspartu, 9,5 x 6,5 cm; Kristus nesoucí kříž, nesignováno, suchá jehla/papír, 7,5 x 15 cm, oříznuté a podlepené okraje; Bez názvu, nesignováno, suchá jehla/papír, 7,5 x 15 cm, oříznuté a podlepené okraje; Golgota, signováno a datováno Jandová 65, suchá jehla/papír, 7,5 x 15 cm, podlepené okraje (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018